Likvidace pozĹŻstalostĂ Profous­ EmailovĂ˝ kontakt
Likvidace pozĹŻstalostĂ Profous­
O naší firme Vyklízení a stěhování Výkup Ceník Kontakt

O firmě

Naše firma vznikla v roce 1990. Za cíl si vytkla pomáhat všem, kteří se ocitnou v nezáviděníhodné situaci – musí vyklidit byt po zesnulém. Pro většinu lidí, kteří se s takovou situací setkávají, je to kromě psychické zátěže také problém časový a organizační (klasické „Kam s tím“).

Od počátku si však uvědomujeme, že tzv. nejjednodušší cesta – celková likvidace, vyklizení a odvoz na skládku, přináší pochybnosti, zda by se některé věci z pozůstalosti nedaly využít jinak. Proto jsme zavedli výkup všech dále prodejných věcí od veteše po starožitnosti, přičemž pro poslední jmenované jsme kvalifikováni certifikátem z odborného studia Rudolfínské akademie Asociace starožitníků. Naše činnost se netýká jen samotných bytů, samozřejmou součástí je vyklízení sklepů, komor a jiných nebytových prostor.

Obě činnosti – vyklízení a výkup – však můžeme provozovat jak komplexně, tak nezávisle. Mužeme tedy provést celkovou likvidaci od výkupu po vystěhování bytu, nebo pouze likvidaci, či pouze výkup. Proto se na nás obracejí i zákazníci, kteří při stěhování se z většího bytu do menšího mají obdobné starosti. I těm jsme připraveni pomoci k jejich spokojenosti.